burgundy lips

marca 07, 2018


Čiapky.
Niekto ich nenávidí a zásadne ich nenosí ani v tej najväčšej zime, niekto ich nemá rád, ale nechce zmrznúť a iní ich zbožňujú. Do akej kategórie patríte vy? Čiapka vôbec nemusí vyzerať zle, hlavne ak k nej zvolíme dobré líčenie a pekný outfit. O akom líčení konkrétne hovorím? Prirodzenom... doplneným rafinovaným rúžom, no a očná linka taktiež nič nepokazí. 😊

Je to naozaj tak, ja som si tento styling veľmi obľúbila. Moja tvár je tak zvýraznená a čiapka super ladí a je akousi čerešničkou na torte celého outfitu! Tak čo poviete skúsite takéto líčenie k čiapke aj vy? 


You Might Also Like

16 komentárov

 1. Tobě snad sluší opravdu všechno! :) Já celkově moc čepice nemusím, několik let jsem se jejich nošení vyhýbala, ale letos byla tak ukrutná zima, že jsem se jim vyhnout nemohla :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný outfit! Moc ti to sluší! :D
  Nekonečná knihovna

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Podobnou čepici mám doma a jsem do ní naprosto zamilovaná:D. Outfit je krásný!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mně se outfit moc líbí a musím souhlasit, že ne vždy musí čepice vypadat špatně. Tobě fakt sedne! :) Já mám třeba ale hodně krátké vlasy, takže když si ji nasadím, tak mi úplně zmizí a vypadám jako koblížek. :D
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. si krásna :) veľmi pekné pozitívne fotky, páči sa mi na každej taká úprimnosť a prirodzenosť..no a o outfite nemusím ani hovoriť, ten je skvelý ako vždy :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja som ráme ten človek čo aj v teplotách mínus 20 išiel von bez čiapky a radšej som sa zabalila do šálu v ktorom som vyzerala ako utečenec. Hah.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 7. veľmi zaujímavá kombinácia farieb v outfite ;) ja čiapky nenosím nikdy, ale nie celkom preto, že sa mi až tak nehodia, ale preto, že mi zavadzia, keď nosím veľké šály :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Mne osobne sa čiapky hrozne moc páčia, ale vôbec ich nenosím.
  Pristane ti to!

  https://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ja mám čiapky rada a nosím ich často. :) Hlavne túto zimu som ich poriadne využila. A tiež zbožňujem bordovú, burgundy a vínovú farbu, takže za mňa tento outfit určite áno! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Čiapky som dlho nenosila, pretože som si myslela, že sami nehodia. Stále si to síce myslím, ale keďže tento rok bola veľká zima, tak som nosila jednu, ktorú som si dosť obľúbila :)

  The Noela

  OdpovedaťOdstrániť
 11. velmi pekne! neskutocne sa mi paci ako to mas vsetko zladene! :3
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 12. No tak ten batoh ❤️
  Já čapky nosim moc ráda a mám několik barev/druhů 😊

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Baby Ďakujem za krásne komentáre! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Jsi krásná a máš okouzlující úsměv :-) Moc se mi líbí kombinace červených doplňků...

  OdpovedaťOdstrániť

Contact mail

partofnicol@gmail.com