Happy New Year

decembra 31, 2017


Niekto na Silvestra uteká do hôr, niekto do klubu, niektorí idú len tak na chatu a iní oslavujú pekne doma so svojimi najbližšími. Ja som zatiaľ vždy bola buď na chate alebo so svojimi milovanými doma. Nejakým šťastím sa ku mne dostali tieto nádherné party dress. Na Silvestrovskú zábavu ako vyšité! Tento rok mám však na Silvestra trošku iné plány. 😊

A ako budete oslavovať príchod Nového roka vy?

Napriek tomu som vám chcela dať trošku inšpirácie. Nemusí ísť len o Silvester, takýto outfit sa bude hodiť vždy na nejakú párty či oslavu (napríklad tú narodeninovú). K takýmto trblietavým šatám už naozaj veľa netreba. Stačia jednoduché čierne lodičky a kabelka. Celý outfit stačí oživiť červeným rúžom a ste ready

Ak vás v Novom roku čaká super párty či nejaká oslava a chcete krásne šaty, neváhajte sa pozrieť na eshop: www.satyprestige.skNa party si nemusíte vždy len natočiť alebo vyžehliť vlasy. Aj takýto jednoduchý účes môže vyzerať pekne a elegantne. 
You Might Also Like

10 komentárov

 1. Veľmi krásne šaty! A ako ti pristanú! 😘
  Šťastný a krásny nový rok!

  Laurey's World Kitchen

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super kombinace! :) Moc krásné.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc pěkné, hezky sladěné. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tyhle šaty se mi z nějakého důvodu hrozně líbí, přestože většinou jsem k takovému druhu spíše kritická. Nevím, často mi přijdou takové pouťové. Tyhle jsou však bomba! :)
  Karelzzilla

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne ono záleži čo k tomu človek zladí...ak to biekto preženia a celý sa vyzdobí potom to ozaj vyzerá presne tk ako hovoríš ;)

   Odstrániť
 5. Šaty krásné, ale já bych si je asi úplně nevzala :D Každopádně ta náušnice je krásná :)

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Contact mail

partofnicol@gmail.com