High Tatras

novembra 03, 2017


Počas každého ročného obdobia sa sem veľmi rada vraciam. Štrbské Pleso. Vždy keď som tam, mám pocit, že som v rozprávke. Tento rok som tu prvýkrát zažila jeseň v plnej kráse aj s mojou sesternicou Petrou. Takto nejako som trávila tohtoročné, jesenné babie leto. 
Úvodná fotka článku patrí medzi moje najobľúbenejšie. Kvôli zasneženým vrcholom, ktoré sa pýšia nad prenádherne sfarbenými stromami. A pod všetkou tou krásou je pleso. (Už tam chýbajú len tie kačky čo tam sú, no nevadí možno nabudúce.) 😄
A čo vy? Ako ste príjemné, slnečné počasie využili vy? 

You Might Also Like

22 komentárov

 1. Krása! Hlavne tá prvá fotka je úplne nádherná, myslím, že na jeseň som tam nikdy ešte nebola. ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja tento rok prvýkrát a som rada,že som tak aj urobila, tento rok bola krásna jeseň :)) a ďakujem 😇

   Odstrániť
 2. Vypadá to opravdu kouzelně. :) Já poslední dobou nemám úplně tolik času, ale pokaždé, když je ještě takhle hezky, tak se snažím alespoň jít ven nebo si někam sednout na kávu. :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To aj ja lebo už aj teraz v Novembri je dosť sychravé počasie a bude také až do Marca ako vždy :/ Ale hádam sa nám pošťastí ešte pekná zima bez kaluží a blata 🙏🏻

   Odstrániť
 3. Júúú jedno z mojich obľúbených miest!! :) Krásne fotky :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádhera! My sme boli v Tatrách tieto prázdniny, ale úž som si ich takéto jesenné veľmi neužila, keďže tam bola od nedele snehová kalamita:( Tak aspoň ten sneh som si užila!

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Haha no v Tatrách tá zima začina dosť skoro :D :/

   Odstrániť
 5. Štrbské pleso je kúzelné miesto, a vždy keď máme možnosť, tak sa tam s priateľom ideme aspoň prejsť :) pre nás mestských ľudí je to naozaj vzácnosť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno je to naozaj príjemná prechádzka !:) Hlavne to ocenia ľudia,ktorí nie sú moc na turistiku, no prírodu majú radi.

   Odstrániť
 6. To jsou krásné fotky! První a poslední se mi líbí nejvíce. Nemůžu se dočkat, až se do Tater také podívám :)

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Thank you,it is good material to read this post increases my knowledge. What a wonderful piece of information. Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer.
  hotmail account

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Thank you very much for for your great information. It really makes me happy and I am satisfied with the arrangement of your post. You are really a talented person I have ever seen. I will keep following you forever. If you have time you can check this site and give me suggestion.
  Hotel Bedding Supplies

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Very interesting blog. A lot of blogs I see these days don't really provide anything that attract others, but I'm most definitely interested in this one. Just thought that I would post and let you know.
  hotmail sign up login
  login hotmail

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Hello , I have already visit your post. Thank you very much for for your great information. It really makes me happy and I am satisfied with the arrangement of your post. You are really a talented person I have ever seen. I will keep following you forever. I have a site. If you have time,so you can visit this site and give me suggestion. Please click-> https://www.eagleg.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ultimate article post in this blog.Thanks for sharing to us.Looking for the best transportation company in Guadeloupe? The company SARL VOYAGEURS located in petit-pérou in the city of Abymes (Guadeloupe), provides the following services on Guadeloupe (group transport, school and extracurricular transportation, transport and tourist excursion).

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Wonderful site. Lots of useful info here. I’m sending it to several pals ans additionally sharing in delicious. And obviously, thanks to your sweat!

  fnaf 4
  games for kids online

  OdpovedaťOdstrániť

 13. thanks for sharing this Information.
  https://47biz.com

  OdpovedaťOdstrániť

Contact mail

partofnicol@gmail.com